אנרגיה סולארית בישראל
תחזוקה פרוייקטים מאמרים צור קשר
אנרגיה סולארית בישראל
X

קצת עלינו

שיראל סולאר נוסדה על מנת לקדם ייצור אנרגיה ירוקה ומתוך מטרה לספק פתרונות אנרגיה סולארית בישראל. חזון החברה הוא לאפשר לכל עסק/בית להרוויח מהטכנולוגיות הקיימות בעולם האנרגיה הסולארית ובכך להפחית צריכת אנרגיה מזהמת. החברה חרטה על דגלה להוות גורם משמעותי בהובלת ישראל אל היותה מדינה אקולוגית נקייה ולא מזהמת .ירוק" מבחינתנו אינה רק אמירה אלא דרך חיים.

שיראל סולאר מציבה רף גבוה של מקצועיות ושרות החל מהשלב הראשון בה מבוצעת התאמת מערכת סולארית ללקוח עד לניתוח כלכלי, ודגש על תשואה מקסימלית.

 אנו מלווים את לקוחותינו מהשלב הראשון והוא הערכת המבנה דרך כל שלבי הגשת הבקשות לוועדות העירוניות ובסיום חיבור המערכת לחברת החשמל.

המערכות המותקנות מנוטרות מסביב לשעון לחברת החשמל באמצעות תוכנה מתקדמת, התוכנה מציגה נתונים ותפוקות בזמן אמת על ביצועי המערכת ובכל ירידה בניצולת ובתפוקה התקלה מדווחת אלינו ומטופלת ע"י צוות מקצועי.

לשיראל סולאר צוות מקצועי מהשורה הראשונה וביניהם מומחים בתחום החשמל הסולארי, מהנדסי חשמל, אנשי תכנון ולוגיסטיקה.

התקנת מערכת אנרגיה סולארית היא דבר הדורש ניסיון שיראל תייעץ ותתכנן את כל התהליכים הדרושים על מנת להתקין את המערכת אנרגיה סולארית הטובה ביותר עבורכם, כל מה שנדרש הוא שטח מתאים כמו גג או אדמה אשר חשופים לשמש בחלק ניכר מהיום, החשמל המיוצר במערכת הסולארית משמש את הצרכן עצמו ואת חברת החשמל. את המערכות הפוטו-וולטאיות ניתן להתקין גם בעסקים תוך התחשבות באותם שיקולים של המערכות הפרטיות ואף ניתן לשלב את מערך הקולטים הסולארים לסגנון המבנה כגון: קירות סולאריים, גגות, סוככים, רעפים ועוד.

שיראל סולאר מעודדת הפקת חשמל באמצעות אנרגיה ירוקה בדגש על אנרגיה סולארית שמקורה בקרני השמש.

אנרגיה ירוקה היא שם כולל לסוגי אנרגיות שונים אשר מקורותיהם אינם מזהמים את הסביבה באופן ישיר או שזיהומם הסביבתי נמוך ביחס לצורת הפקת האנרגיה באמצעות מקורות מזהמים כמו דלקים או פחם, המצויים כיום.

 

קיימים סוגים רבים של אנרגיות מתחדשות, העיקריים שבהם:

אנרגיה סולארית - אנרגיה שמקורה בקרינה האלקטרומגנטית של השמש.

אנרגית רוח - המנצלת את כוח הרוח להפעלת מדחפים המייצרים חשמל.

אנרגית מים - המנצלת את זרימתם של מים והפרשי גאות ושפל ליצירת אנרגיה.

בנוסף ליתרונות הרבים הקיימים לאנרגיה המתחדשת. דרכי יצור האנרגיה ממקורות טבע שאינם מתכלים, הן נקיות ושומרות על הסביבה.

מאמרים נוספים